Depilacja laserowa bikini – jaki obszar

Depilacja laserowa bikini – jaki obszar

22 października, 2021 Wyłączono przez Admin

Wiele z nas, zwłaszcza kobiet, znalazło się w następującym scenariuszu:
Znajomy mówi: „chodźmy popływać!”
Na początku myślisz: „to świetny pomysł!”

Ale potem wkracza rzeczywistość i przypominasz sobie ten drobny, niewygodny szczegół: od jakiegoś czasu nie „sprzątałaś” tam. W takim przypadku noszenie stroju kąpielowego nie byłoby łatwe dla nikogo, nie mówiąc już o Twoich przyjaciołach. Więc robisz wymówkę, żeby nie iść.

Wyobraź sobie, że nigdy więcej nie musiałabyś się martwić o swoje łono, ponieważ włoski zostałyby usunięte na zawsze. Jest to możliwe dzięki brazylijskiej depilacji laserowej i depilacji laserowej bikini.

W dzisiejszych czasach zabiegi są również osiągalne finansowo i szybkie. Nowoczesna technologia sprawia, że ​​depilacja laserowa włosów jest skuteczniejsza i mniej bolesna niż w minionych dziesięcioleciach. Ale jest jeszcze kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed poddaniem się tej procedurze.
Wyjaśnimy poniżej.

Letnie body powstają zimą! Zadbaj o kształt swojej linii bikini, zanim nadejdzie czas na plażę

Promienie UV mogą być straszne dla Twojej skóry, dlatego należy zawsze unikać wszelkiego rodzaju opalania i nosić kremy przeciwsłoneczne codziennie. Ale kiedy przechodzisz jakikolwiek zabieg laserowy, ten środek ostrożności staje się jeszcze ważniejszy. Ekspozycja na słońce może narazić Cię na wypalenia laserowe. Kiedy tak się dzieje, nazywa się to przebarwieniami pozapalnymi.

Jeśli ostatnio byłaś narażony na działanie promieni słonecznych w dowolnym miejscu na ciele, koniecznie poinformuj o tym technika laserowego. Może to być niewygodne, ale nawet jeśli nie jesteś opalona, ​​mogą poprosić o zmianę terminu wizyty. To dla twojego bezpieczeństwa.

Najlepszym sposobem na uniknięcie konieczności opóźniania zabiegów laserowych jest wykonanie pracy zimą. Kiedy przebywasz głównie w pomieszczeniach i zwykle jesteś całkowicie zakryta, prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych depilacji laserowej będzie znacznie mniejsze.

Dodatkowo, będziesz potrzebować wielu zabiegów w odstępach od 6 do 8 tygodni, aby osiągnąć maksymalną możliwą redukcję włosów nawet przy użyciu najlepszych laserów na rynku. To świetny sposób na skorzystanie z długich zim, kiedy będziesz mieć dużo czasu na dokończenie wizyt!

Wtedy, gdy nadejdzie lato, będziesz gotowa do wyjścia, bez marnowania pięknych dni w klinice na próby radzenia sobie z problemami urody.

Depilacja okolic bikini a depilacja brazylijska: jaka jest różnica?

Może być pewne zamieszanie wokół obszarów włączenia brazylijskiej usługi usuwania włosów. Czy to woskowanie, czy laserowanie, może to wymagać przejrzystości. Niektóre kliniki mogą mieć różne definicje i ceny dla każdego obszaru. Poniżej postaramy się opisać typowe rozumienie tych fraz (chociaż o ich znaczenie musisz zapytać swojego usługodawcę):

Depilacja okolic bikini

Zazwyczaj „depilacja linii bikini” odnosi się do obszaru, którego nie zakrywają majtki bikini. Oznacza to więc górną część obszaru łonowego i „rogowy” obszar uda, w którym zaczynają się wargi sromowe. To może trochę przejść na tylną stronę twojego tyłka. Ale zwykle nie obejmuje depilacji całego pośladka ani „wewnętrznych” włosów otaczających odbyt (tj. Otwór pośladkowy).

Depilacja brazylijska

Tutaj sprawy stają się trochę skomplikowane. Każdy zaczyna z innymi włosami, a potem niektórzy chcą konkretnych fryzur „tam na dole”. Tak więc termin „brazylijski” przyjął w popkulturze pewne modyfikatory, aby być bardziej opisowym. Obecnie wielu dostawców brazylijskich depilacji używa poniższych terminów, aby zanotować, co jest wliczone w cenę lub jakie dodatkowe koszty.

Pełna brazylijska

To jest depilacja do całkowitej “nagości”, od przodu do tyłu, pośladki i bikini. Można to również nazwać „hollywoodzkim bikini”.

Mini brazylijski

Jest to usunięcie wszystkich „przednich” włosów na linii bikini, łonowych i warg sromowych. Z przodu nie pozostają żadne włoski, które mogłyby „ukształtować” cokolwiek. Włosy na pośladkach pozostają nietknięte.

Brazylijskie Bikini

Ten rodzaj usuwania włosów z pochwy pozostawia prostokątny „pasek” włosów na środku okolicy łonowej. Możesz tutaj poprosić o inne projekty. Niektóre kształty (np. mniejszy trójkąt) można nazwać depilacją „bikini francuskiej” lub „wydłużonej linii bikini”.

Brazylijski Plus

W przypadku kobiet, które mają niewielką linię włosów na brzuchu, wychodzącą z okolicy łonowej, można ją również usunąć.