Czy warszawa to dobre miejsce na masaż antycellulitowy

Kto oferuje i po jakiej cenie” (krótki opis masaż antycellulitowego i analiza wyników wyszukiwania)

Masaż jest zabiegiem gdzie za pomocą rąk stosowane są odpowiednie chwyty takie jak głaskanie, oklepywanie, wibracja, rozcieranie, ugniatanie, wałkowanie czy wyciskanie. Stosujemy dany zabieg zawsze na skórze pokrytej oliwką. Jest to bardzo ważne, gdyż masaż ten charakteryzuje się energicznymi ruchami. Bez odpowiedniego naoliwienia masaż taki nie da efektów a co najważniejsze będzie bolesny dla pacjenta.

Masaż antycellulitowy wykonuje się całościowo w obrębie ciała bądź w miejscu objętym zmianami. Jego główny cel to rozbicie nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz zwiększenie przemiany materii. Zalecane w Warszawie dla najlepszego efektu jest min.10 zabiegów. Efekty mogą być widoczne w odstępie czasowym po 1 zabiegu.

W walce z cellulitem wskazany jest masaż antycellulitowy bańką chińską. Skupiamy się najbardziej na miejscu z widocznymi zmianami. Bańką zasysamy naoliwioną skórę tworząc odpowiednie ciśnienie mające na celu efektywniejsze rozbijanie nagromadzonego tłuszcz w tkance podskórnej. Masaż dostosowany jest do odczuć pacjenta. Po zabiegu mogą pojawić się siniaki, wybroczyny oraz pęknięte naczynka, zwłaszcza u osób z kruchością naczyń krwionośnych. Zmiany te znikają do 4 dni. Dla maksymalnej skuteczności wykonuje się masaż w odpowiednich pozycjach ułożeniowych, które zwiększają skuteczność bańki chińskiej, a terapeuta stosuje dodatkowe techniki potęgujące działanie masażu podciśnieniowego.

W masażu antycellulitowym warto stosować olejki, oliwki z właściwościami rozbijającymi nagromadzoną tkankę tłuszczową dla lepszego efektu terapii.

W Warszawie jest wiele placówek specjalizujących się danym masażem. Wpisując  masaż antycellulitowy warszawa do wyszukiwarki można odnaleźć od 7 do 10 placówek na pierwszej stronie. Ceny są różne, wahają się od 70 zł do nawet 200 zł. W placówkach dany masaż wykonują różni specjaliści od techników masażystów po mgr fizjoterapii. Także pod masaż antycellulitowy podchodzi endermologia – masaż wykonany za pomocą sprzętu. Cena danego zabiegu waha się od 150 zł w górę.

Jedną z polecanych i fachowych  placówek jest HB Clinic w Warszawie na ul. Górczewskiej 82. Oferują masaż antycellulitowy ręczny czy za pomocą bańki chińskiej. Koszt masażu zaczyna się od 63 zł a zabieg dany wykonują wykwalifikowani mgr fizjoterapii. Bez obaw o własne zdrowie można się tam wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *